Saturday, April 30, 2016

Robert Spencer: Kiedy gwałt jest modlitwą

http://www.euroislam.pl/index.php/2015/08/kiedy-gwalt-jest-modlitwa/

Kiedy gwałt jest modlitwą

28 SIERPNIA 2015
Robert Spencer
„Powiedział, że zgodnie z islamem wolno mu zgwałcić niewierną. Że gwałcąc mnie, przybliża się do Boga… Powiedział, że gwałt na mnie jest jego modlitwą do Boga”. 
Przypomina to hasło Hamasu: „Zabijanie Żydów jest modlitwą, która przybliża nas do Boga”. Gwałcenie dziewczynek i zabijanie Żydów są świadectwem oddania Bogu? Co to za Bóg? I co za ślepota moralna pozwala przywódcom reszty świata siadać przy herbatce i “prowadzić dialog” z klerykami muzułmańskimi, starannie pomijając te tematy (choć pewnie o nich nawet nie słyszeli)? 
Artykuł w “New York Timesie” w przerażający sposób uświadamia gehennę jazydzkich i innych niemuzułmańskich kobiet, które popadły w niewolę seksualną Państwa Islamskiego. 
Zaskakujące jest, ze NYT podaje pełną informację o tym, w co te potwory wierzą – że przez niszczenie tych dziewcząt zadowalają swojego krwiożerczego boga. Godne odnotowania jest także, że artykuł zawiera nie tylko fałszywe przeprosiny Kecii Ali, ale wprost uznanie przez Cole Bunzela z Princeton University, iż Koran rzeczywiście zawiera fragmenty przyzwalające na branie niewolników seksualnych. 
I rzeczywiście, Bunzel ma rację: pojmanie niewiernych dziewcząt jako seksualnych niewolnic jest usankcjonowane przez Koran. Zgodnie z prawem islamskim muzułmanie mogą wziąć „branki prawej ręki” (Koran 4:3, 4:24, 33:50). Koran mówi: O Proroku! My uznaliśmy za dozwolone dla ciebie żony, którym dałeś wiana, i niewolnice, które ci darował Bóg jako zdobycz” (33:50)* [cytaty wg. tłumaczenia Józefa Bielawskiego, PIW, Warszawa 1986 — przyp. tłum.). Wersy 4:3 i 4:24 rozszerzają ten przywilej na wszystkich muzułmanów w ogóle. Koran mówi, że mężczyzna może uprawiać seks ze swoimi żonami oraz z niewolnicami seksualnymi: „Szczęśliwi są wierzący, którzy są pokorni w swoich modlitwach, którzy się odwracają od pustej gadaniny, którzy dają jałmużnę, którzy zachowują wstrzemięźliwość, z wyjątkiem swoich żon i tego, czym zawładnęła ich prawica, bo wtedy nie będą ganieni’ (23:1-6).

“He said that raping me is his prayer to God”   BY